Články

V tejto sekcii nájdete zaujímavé články z našej produkcie zamerané na ženské zdravie. Venujeme sa témam ako menštruácia, nové trendy vo svete z oblasti intímneho zdravia, pôrod a podobne. 

Ako Rilie bojuje proti kŕčom?
Ako Rilie bojuje proti kŕčom?

Účinky prístroja Rilie pri bolestivom menzese

Menštruačná bolesť a kŕče dokážete zastaviť aj inak ako liekmi proti bolesti či rôznymi babskými receptami. Dá sa na to ísť aj vedecky. Znie to priam neuveriteľne, ale na bolesť existuje jednoduchý vypínač. Počas najväčších menštruačných kŕčov a bolestí si stačí nasadiť malé zariadenie s gélovými podložkami, zapnúť tlačidlo a do minúty sa s bolesťou rozlúčiť. Ale ako to funguje? 

Aké tajomstvo je za okamžitou úľavou od kŕčov počas periódy?

Bolestivá menštruáci (dysmenorea) podľa prieskumov WHO zasahuje takmer 80 % žien po celom svete. Až polovica opýtaných uvádza nepríjemné menštruačné kŕče, tlak a bolesti rôznej intenzity. Bolesti sa prejavujú najmä v podbrušku a v bedrovej oblasti, a to v prvých dvoch až troch dňoch menštruačného krvácania. Keď ženy trpia menštruačnými kŕčmi, ich prvou pomocou zväčša bývajú lieky proti bolesti. Všetky ich poznáme, všetky ich doma máme a predstavujú pre nás šancu na rýchlu úľavu počas našich dní. Ale lieky zaberajú iba na krátku chvíľu alebo vôbec, a hlavne, predstavujú neuveriteľnú záťaž pre pečeň, krv i celý organizmus. 

Menštruačná bolesť sa dá zastaviť aj pomocou vedy

Rilie je malé diskrétne elektroimpulzné zariadenie, ktoré sa používa v čase ženskej menštruácie. Pracuje s elektrickými impulzmi, ktoré na koži cítite ako nežnú masáž a zohriatie. Cez pokožku sa dostávajú k nervovým zakončeniam. Fungujú na miestach, v ktorých vznikajú kŕče, a v ktorých cítite najväčšiu bolesť. Elektroimpulzy veda označuje za účinný stimulant bolesti.

Ako fungujú účinky prístroja Rilie? Predstavte si malý elektroimpulz ako dopravného policajta, ktorý stojí pred vaším nervom s červenou stopkou. Keď sa cez nerv rozbehne informácia o menštruačnom kŕči (ktorá v normálnom prípade predstavuje bolesť), dopravný policajt (elektroimpulz) ho zastaví červenou stopkou a nedovolí mu prísť až do mozgového centra. Informácia o bolesti sa do mozgu nedostane, a tak žiadnu bolesť nepocítite.

Rilie preukázalo účinnosť medzi ženami trpiacimi bolestivou menštruáciou po celom svete

Zariadenie Rilie je podložené vedeckými a klinickými štúdiami i testovaním. Výsledky ukázali skvelé zistenia. Vďaka preukázanej účinnosti Rilie sa ženy naprieč celým svetom zbavili svojich pravidelných útrap. Svedčí o tom aj fakt, že po zakúpení produktu existuje možnosť vrátenia, ak so zariadením žena nie je spokojná a efekt zastavenia bolesti sa nedostavil. Ale keď ženu zbavíte menštruačných kŕčov, nemá dôvod svojho šikovného pomocníka na úľavu od menštruačných bolestí vracať.

Ženy, ktoré trpia najväčšími menštruačnými bolesťami si Rilie nevedia vynachváliť. Už nepotrebujú ružové tabletky proti bolesti, už nepotrebujú sick day v práci, už nemusia rušiť svoje plány. Keď nastanú menštruačné kŕče, jednoducho stlačia vypínač bolesti Rilie a svet sa vráti do svojich bežných koľají. Rozlúčte sa s liekmi proti bolesti, zverte sa do rúk vedy a vyskúšajte Rilie!

Objednajte si spoľahlivú menštruačnú pomôcku Rilie aj s gélovými podložkami a zbavte sa bolesti pri vašej najbližšej menštruácii.

Čítať článok
Bolestivá menštruácie je minulosť
Bolestivá menštruácie je minulosť

Menštruačné kŕče zastavíte s Rilie!

Byť ženou je dar, ale tento „dar“ so sebou každý mesiac prináša bolesť. Menštruácia iba málokedy prichádza v mieri. Častejšie sa pozve aj s neznesiteľnými bolesťami podbruška, brucha, krížov i chrbta. Možno aj vás teda zaujíma, ako zastaviť menštruačné kŕče bezpečne a rýchlo zároveň.

Bolestivá menštruácia je údelom žien po celom svete, no zároveň súčasťou vyrovnaného a zdravého menštruačného cyklu. Už od počiatku vekov sa s menštruačnou bolesťou ženy museli chtiac-nechtiac zmieriť. V boji proti nepríjemným menštruačným kŕčom ženy pri „svojich dňoch“ siahajú po rôznych liekoch, tlmičoch bolesti i babských radách. No vedci konečne prichádzajú s riešením, ako sa menštruačných bolestí zbaviť efektívne, rýchlo a bez zbytočnej chémie. Zoznámte sa s Rilie – mini elektroimpulzným zariadením, ktoré zastaví menštruačné kŕče i bolesť.

Tajomstvo elektroimpulzov a ich účinku na bolesť počas menzesu

Rilie je prevratný výsledkom vedeckého skúmania. Prototyp prístroja pochádza z Izraela. Tam sa zároveň uskutočnili klinické testy a štúdie pod dozorom prvotriednych lekárov. Rilie je malý elektrostimulátor, ktorý sa používa práve vo chvíli, keď začínate pociťovať menštruačné kŕče a bolesti. Maličké nenápadné zariadenie s elektródami a vymeniteľnými gélovými podložkami prináša úľavu od menštruačných kŕčov a bolestí takmer okamžite.

Takto sa zbavíte trápenia pri menštruácii

Diskrétna dámska pomôcka Rilie sa priloží na miesto pôvodu kŕčov a po zapnutí začne na povrch bolestivého miesta vysielať mikroelektrické impulzy, ktoré  jemnou masážou a zahrievaním okamžite blokujú pocit bolesti. Impulzy z Rilie prenikajú cez pokožku až k nervovým zakončeniam. Táto stimulácia doslova nepúšťa signál bolesti na jeho ceste do mozgu, a tak sa informácia o bolesti nedostavuje. Jemné mikroelektrické impulzy sú klinicky preukázané ako stimulant bolesti a ich účinok je podložený vedeckými testami.Rilie začína fungovať v podstate hneď po zapnutí. Zastavenie menštruačných bolestí nastupuje do jednej minúty. Tento revolučný prístroj s originálnym dizajnom je zdravotne nezávadný a neprináša so sebou žiadne vedľajšie účinky. Okrem toho, Rilie môžu bez obáv ženy používať už od prvej menštruácie.

Okamžitá úľava od bolestivého menzesu aj bez liekov 

Rilie je určený na rýchlu úľavu pri menštruačných alebo endometrióznych bolestiach. Gélové podložky si môžete priložiť na podbruško, bruško, kríže či chrbát, alebo jednoducho na miesto, kde pociťujete nepríjemné kŕče. Zapnite Rilie a o minútu je opäť všetko tak, ako má byť, a vy budete v absolútnej pohode. Rilie je šetrný a neinvazívny. Poskytuje maximálny komfort a voľnosť pohybu. Tlmič menštruačných bolestí je kompaktný a navrhnutý tak, aby ste s ním mohli vykonávať všetky činnosti, a to bez menštruačných kŕčov. Zdroj elektrostimulátoru si stačí pripnúť napríklad na pás nohavíc a gélové podložky priložiť na bolestivé miesta. Rilie sa krásne skryje pod vaše oblečenie.

Predstavte si svoju menštruáciu bez kŕčov a bolesti v podbrušku či v krížoch, predstavte si menštruáciu, ktorá vás v ničom neobmedzuje. Už viac do seba nemusíte hádzať lieky proti bolesti a unavovať svoj organizmus zbytočnou chémiou. Rilie je 100% prírodný a bolesť jednoducho zastavíte malým tlačidlom. Len tak.

Zaobstarajte si Rilie, vyskúšajte ho na vlastnej koži a pohodlne sa zbavte menštruačných bolestí i kŕčov. Alebo rozkošného dámskeho pomocníka Rilie objednajte ako darček pre ženu, na ktorej vám záleží a doprajte jej úľavu od trápenia počas menštruácie. 

Čítať článok
2 položiek celkom