Ako Rilie bojuje proti kŕčom?

Účinky prístroja Rilie pri bolestivom menzese

Menštruačná bolesť a kŕče dokážete zastaviť aj inak ako liekmi proti bolesti či rôznymi babskými receptami. Dá sa na to ísť aj vedecky. Znie to priam neuveriteľne, ale na bolesť existuje jednoduchý vypínač. Počas najväčších menštruačných kŕčov a bolestí si stačí nasadiť malé zariadenie s gélovými podložkami, zapnúť tlačidlo a do minúty sa s bolesťou rozlúčiť. Ale ako to funguje? 

Aké tajomstvo je za okamžitou úľavou od kŕčov počas periódy?

Bolestivá menštruáci (dysmenorea) podľa prieskumov WHO zasahuje takmer 80 % žien po celom svete. Až polovica opýtaných uvádza nepríjemné menštruačné kŕče, tlak a bolesti rôznej intenzity. Bolesti sa prejavujú najmä v podbrušku a v bedrovej oblasti, a to v prvých dvoch až troch dňoch menštruačného krvácania. Keď ženy trpia menštruačnými kŕčmi, ich prvou pomocou zväčša bývajú lieky proti bolesti. Všetky ich poznáme, všetky ich doma máme a predstavujú pre nás šancu na rýchlu úľavu počas našich dní. Ale lieky zaberajú iba na krátku chvíľu alebo vôbec, a hlavne, predstavujú neuveriteľnú záťaž pre pečeň, krv i celý organizmus. 

Menštruačná bolesť sa dá zastaviť aj pomocou vedy

Rilie je malé diskrétne elektroimpulzné zariadenie, ktoré sa používa v čase ženskej menštruácie. Pracuje s elektrickými impulzmi, ktoré na koži cítite ako nežnú masáž a zohriatie. Cez pokožku sa dostávajú k nervovým zakončeniam. Fungujú na miestach, v ktorých vznikajú kŕče, a v ktorých cítite najväčšiu bolesť. Elektroimpulzy veda označuje za účinný stimulant bolesti.

Ako fungujú účinky prístroja Rilie? Predstavte si malý elektroimpulz ako dopravného policajta, ktorý stojí pred vaším nervom s červenou stopkou. Keď sa cez nerv rozbehne informácia o menštruačnom kŕči (ktorá v normálnom prípade predstavuje bolesť), dopravný policajt (elektroimpulz) ho zastaví červenou stopkou a nedovolí mu prísť až do mozgového centra. Informácia o bolesti sa do mozgu nedostane, a tak žiadnu bolesť nepocítite.

Rilie preukázalo účinnosť medzi ženami trpiacimi bolestivou menštruáciou po celom svete

Zariadenie Rilie je podložené vedeckými a klinickými štúdiami i testovaním. Výsledky ukázali skvelé zistenia. Vďaka preukázanej účinnosti Rilie sa ženy naprieč celým svetom zbavili svojich pravidelných útrap. Svedčí o tom aj fakt, že po zakúpení produktu existuje možnosť vrátenia, ak so zariadením žena nie je spokojná a efekt zastavenia bolesti sa nedostavil. Ale keď ženu zbavíte menštruačných kŕčov, nemá dôvod svojho šikovného pomocníka na úľavu od menštruačných bolestí vracať.

Ženy, ktoré trpia najväčšími menštruačnými bolesťami si Rilie nevedia vynachváliť. Už nepotrebujú ružové tabletky proti bolesti, už nepotrebujú sick day v práci, už nemusia rušiť svoje plány. Keď nastanú menštruačné kŕče, jednoducho stlačia vypínač bolesti Rilie a svet sa vráti do svojich bežných koľají. Rozlúčte sa s liekmi proti bolesti, zverte sa do rúk vedy a vyskúšajte Rilie!

Objednajte si spoľahlivú menštruačnú pomôcku Rilie aj s gélovými podložkami a zbavte sa bolesti pri vašej najbližšej menštruácii.