Gélové podložky

Gélové podložky Rilie sú nevyhnutnou súčasťou správneho fungovania nášho elektroimpulzného zariadenia. Prístroj Rilie vysiela impulzy prostredníctvom elektród, ktoré cez gélové podložky prenikajú až k nervovým zakončeniam.

Gélové podložky jednoducho priložíte na pokožku v mieste menštruačných bolestí. Po dôkladnom prilepení sa môžete spoľahnúť na ich skvelú priľnavosť a odolnosť. Používanie podložiek Rilie je navyše veľmi príjemné a komfortné.

Spoľahlivé gélové podložky vás potešia nie len svojou funkčnosťou, ale aj milým dizajnom. Vyberte si z troch krásnych farebných prevedení a vychutnajte si s nimi slastnú úľavu od menštruačných kŕčov!

Farba prístroja
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
9,90 €
Dostupnosť: Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Gélové podložky
Platba online
Platba online
Zaplaťte pohodlne kartou online
Packeta
Packeta
Rýchle doručenie priamo domov
30-dňová garancia
30-dňová garancia
30-dňová garancia vrátenia peňazí

Podrobný popis

Starostlivosť o gélové podložky

Gélové podložky majú priamy vplyv na fungovanie zariadenia a vysielanie elektroimpulzov, preto je dôležité o podložky dbať a pravidelne ich vymieňať.

Rilie_Starostlivost-o-gelove-podlozky

1. Gélové podložky sú priľnavé a lepivé. Je dôležité po každom použití prilepiť naspäť na gélovú podložku ochranný priesvitný krúžok, ktorý bol na nej nalepený pred použitím.

Rilie_Zaobchadzanie-s-gelovymi-podlozkami

2. Ak gélová podložka stratí svoju priľnavosť alebo sa na ňu dostanú nečistoty, stačí použiť malé množstvo vody. Vodu je potrebné naniesť na lepkavú časť podložky a tú potom nechať uschnúť. Následne treba naspäť prilepiť ochranný plastový krúžok.

Rilie_Ako-sa-starat-o-gelove-podlozky

3. Keď gélové podložky stratia svoju priľnavosť úplne, nastal čas vymeniť ich za nové. Gélové podložky sa dajú objednať aj separátne.

Balenie obsahuje

  • 2 ks gélových podložiek s ochrannou fóliou – ak sú objednané separátne
  • návod na použitie

Životnosť

Gélové podložky majú životnosť 10 až 15 použití. Na gélové podložky, ktoré na pokožke už dobre nedržia a odlepujú sa, je nutné naniesť trocha vody a následne ich nechať uschnúť. Priľnavosť sa týmto obnoví. Ak už podložky stratia svoju lepivosť a priľnavosť úplne, prosím, vymeňte ich za nové.

Gélové podložky sú pokryté ochrannou fóliou, ktorú si starostlivo odložte. Po skončení používania Rilie nasaďte ochrannú fóliu späť na gélovú stranu, aby ste predĺžili životnosť podložiek a vyhli sa ich znečisteniu.

Čo o nás povedali naše zákazníčky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: