O nás

Priviedli vás menštruačné bolesti a kŕče?

Prišli ste na správne miesto!

Rozhodli sme sa vytvoriť tento e-shop so zámerom pomôcť každej žene, ktorú trápia bolesti a kŕče počas menštruácie. Sme presvedčení, že tieto dni sa dajú prežiť bez bolesti a podľa vašich predstáv.

Všetky dobre vieme, aká dokáže byť menštruácia bolestivá, pričom často práve počas dní, keď to najmenej potrebujeme. Určite nejedna z vás preležala hodiny, ba i dni v nepríjemných bolestiach. A aj to iba v prípade, že vám táto ,,komfortnejšia‘‘ možnosť bola vôbec dovolená. V mnohých prípadoch sa musíme premáhať a plniť si všetky povinnosti, či už pracovné alebo domáce, bez ohľadu na to, že máme svoje dni.

Dlho sme hľadali praktické riešenie týchto dobre známych situácií, ktoré sa vyskytujú u množstva žien každý jeden mesiac, čo predstavuje naozaj priveľa času a priveľa bolesti na to, aby sme nad tým len mávli rukou.

Tvrdo sme pracovali a nevzdávali sa, až pokým sme neprišli s dokonalým riešením. Počas hľadania a porovnávania bežných dostupných prostriedky na úľavu od menštruačných kŕčov sme sa totiž stretli s viacerými sklamaniami. Dospeli sme k záveru, že výber tohto sortimentu je malý, a veríme, že by sa danej téme malo venovať viac pozornosti. Považujeme za dôležité poskytnúť ženám komfort, po akom túžia, a aký si počas svojich dní zaslúžia.

Siahať neustále po liekoch od bolesti vôbec nepredstavuje riešenie. Z dlhodobého hľadiska analgetiká prinášajú kopec nežiadúcich účinkov a riziko vzniku závislosti. Rovnaký názor máme na fľašu s horúcou vodou. Je síce celkom príjemným riešením, avšak veľmi nepraktickým a do terénu priam nepoužiteľným. No povedzte sami, viete si predstaviť starať sa o deti a domácnosť s tým, že jednou rukou si musíte neustále pridržiavať teplú fľašku? Sranda to zrovna nie je.

Vzali sme do úvahy všetky spomenuté faktory a priniesli sme vám revolučný prístroj, ktorý nemá vedľajšie účinky, je malý, nenápadný a môžete si ho vziať kamkoľvek, kedykoľvek potrebujete. Bol navrhnutý tak, aby vám nevykúkal spod oblečenia a nepriťahoval neželanú pozornosť.

Vaša menštruácia vás už nebude obmedzovať a z obávaných dní sa stanú bežné, ako všetky iné. Rilie vám umožní venovať sa počas vašich dní tomu, po čom túžite. A to bez obmedzení.

V prípade, že sa chcete dozvedieť aj ďalšie zaujímavé informácie týkajúce sa bolestivej menštruácie a inovatívneho zariadenia Rilie, prečítajte si články na našom blogu.

Prečo my?

 

rilie_klinicky-testovany-pristroj-proti-menstruacnym-krcom

Klinicky testovaný

Rilie_Pristroj-na-rychlu-ulavu-od-menstruacnych-bolesti

Rýchla úľava

Rilie_Prirodna-pomocka-na-ulavu-od-menstruacnych-krcov

100% prírodný